Flat Beach Selma - Duplex
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 99 m² Flat Beach Selma - Duplex Pôrto das Galinhas villa biedt onderdak aan maximaal 8 gasten en ligt in de buurt van het Projeto Hippocampus, op loopafstand van nog geen 8 minuten.
De hut is op 4 km van de Shrimp Tecmares in Pôrto das Galinhas, en op maar 500 meter van Brisa Pub gelegen. Het strand Cupe is 6 km verwijderd van deze villa in de Porto de Galinhas Centrum wijk.
De 3-slaapkamer Flat Beach Selma - Duplex villa biedt uitzicht op de tuin vanuit de ramen. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn badlakens voor het comfort van de gasten.
De accommodatie beschikt over een eigen keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Flat Beach Selma - Duplex villa ligt niet ver van Bar Da Azeitona, waar Zuid-Amerikaanse gerechten worden geserveerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Nordestur100 m
- Beach Supermercado500 m
- Casa Jerimum550 m
- Projeto Hippocampus100 m
- Lua Caliente550 m
- Distribuidora de Bebidas e Alimentos MS350 m
- Cavalo Marinho Catamaran550 m
- Arch Mix Supermarket150 m
- Lua Morena Forro550 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes53 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Terras
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Flat Beach Selma - Duplex villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Flat Beach Selma - Duplex villa zijn Brisa Pub (binnen 6 minuten wandelafstand van de accommodatie) en het Projeto Hippocampus, op 650 meter afstand. - ❓
Biedt Flat Beach Selma - Duplex villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Flat Beach Selma - Duplex villa biedt wifi aan. - ❓
Waar ligt Flat Beach Selma - Duplex villa?
Flat Beach Selma - Duplex villa ligt naast het Projeto Hippocampus, in de wijk Porto de Galinhas Centrum in Pôrto das Galinhas. - ❓
Hoeveel kost het om de hut te boeken?
De gemiddelde prijs in de hut is $135. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Flat Beach Selma - Duplex villa te bezoeken?
Gasten van Flat Beach Selma - Duplex villa kunnen eten in Bar Da Azeitona restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Flat Beach Selma - Duplex villa?
Flat Beach Selma - Duplex villa beschikt over een eigen keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Biedt Flat Beach Selma - Duplex villa een mooi uitzicht?
Gasten van Flat Beach Selma - Duplex villa hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Ligt Flat Beach Selma - Duplex villa vlak bij het strand?
Flat Beach Selma - Duplex villa biedt gemakkelijke toegang tot Porto de Galinhas, dat 1 km verderop ligt.